Hakkımızda

Photo

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Firmamızın yaptığı işlerde kalite, teknoloji ve zamanında teslim öncelikli prensiplerimizdir. Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan SMS İnşaat faaliyet alanlarında bugüne kadar olduğu gibi yarınlarımız içinde sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışmalarını sürdürecektir.
Firmamızın mevcut teknik kadrosu, inşaat yapım ekibi ve makine ekipmanları her türlü konut, alışveriş merkezi, iş merkezi, endüstriyel yapılar vb. üstyapı ve altyapı inşaatlarını yapabilecek kapasitededir.


Mission

Misyonumuz

Müşterilerine doğru alanda doğru projeler geliştirerek kalite politikasının dışına çıkmadan hem kulllanışlı hem kârlı yatırım araçları üretmek. Yaptığımız projelerde insanların can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutacak önlemleri almak.


Vision

Vizyonumuz

Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları arasına girerek kalitemizden daha çok insanın faydalanmasını sağlamak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geleceğin akıllı evlerini imal etmek.


Values

Hedeflerimiz

SMS İnşaat olarak kurulduğumuz 1997 yılından bu yana toplam kalite, hizmet anlayışımız ve ulusal alanda gerçekleştirdiğimiz projelerle, inşaat taahhüt sektöründe istikrarlı olarak hizmet vermekteyiz.

Faalİyet Alanları

  • Alışveriş Merkezi İnşaatları
  • Konut İnşaatları
  • İş Merkezi İnşaatları
  • Kamu Binaları İnşaatları
  • Endüstriyel Bina İnşaatları
  • Altyapı İşleri